Ballina Lajme Kosova Vritet biznesmeni i njohur në Prishtinë

Vritet biznesmeni i njohur në PrishtinëNjë vrasje ka ndodhur para pak minutash në rrugën “Isa Kastrati” në Prishtinë, raporton GazetaBlic.
Siç është raportuar, i qëlluari është një biznesmen i njohur nga Prishtina.

Në lidhje me këtë rast, GazetaBlic ka kontaktuar me zyrtarë të Policisë së Kosovës, teksa të njëjtit kanë thënë se do të japin detaje pas pak.

- Artikull i sponzorizuar -

në fokus

Psikologët tregojnë 10 mënyra se si të krijoni miqësi me fëmijën tuaj

Ekzistojnë mënyra të mbështetura nga shkenca për t’i forcuar lidhjet dhe për të inkurajuar fëmijën tuaj të jetë i afërt me...

Osmani:Kjo fitore historike më së shumti e mbi të gjitha u takon qytetarëve

Kandidatja më e votuar në zgjedhjet e 14 shkurtit, Vjosa Osmani përmes një postimi në Facebook i është drejtuar qytetarëve të Kosovës...

Tërmeti “shkund” Greqinë, lëkundjet ndjehen edhe në Prizren

Tjetër tërmet i fuqishëm është ndjerë para pak minutash pranë Larisas. Lëkundjet janë ndjerë dhe në Juglindje të vendit deri në kryeqytet.Në...

Rrëzohet një helikopter ushtarak turk, 11 dëshmorë dhe 2 të plagosur

Si pasojë e incident aksidental të një helikopteri ushtarak në rrethin Bitlis të Turqisë, 11 ushtarë kanë rënë dëshmorë.