Ballina Sport Virusi i shkoi në mushkëri

Virusi i shkoi në mushkëri

Rustu Recber vijon të jetë nën vëzhgimin e mjekëve, të cilët po e trajtojnë atë intensivisht për shkak të gjendjes shëndetësore të rënduar, për shkak të infektimit me COVID-19. Së fundmi ka përmirësime të ish-portierit të kombëtares turke, të cilit tashmë po i largohen ethet.

Rustu Recber vijon të jetë nën vëzhgimin e mjekëve, të cilët po e trajtojnë atë intensivisht për shkak të gjendjes shëndetësore të rënduar, për shkak të infektimit me COVID-19. Së fundmi ka përmirësime të ish-portierit të kombëtares turke, të cilit tashmë po i largohen ethet.

Bashkëshortja e tij, Isil Recber, ka njoftuar së fundmi në lidhje me gjendjen e Rustu: “ Aktualisht Rustu është nën kujdesin intensiv të mjekëve dhe trajtimi vazhdon. Ethet e tij janë nën kontroll tani dhe ka zhvillime pozitive.

Sëmundja u zhvillua shumë papritur dhe virusi ka shkuar direkt në mushkëri. Mjekët ndërhynë direkt, pasi ai merrte frymë me vështirësi. Ende është nën kujdes intensiv dhe trajtimi vazhdon”.

- Artikull i sponzorizuar -

në fokus

Përfundimtare: Ky është numri i deputetëve që morën partitë

Vetëvendsoje merr 58 deputetë në Kuvendin e Kosovës pas përfundimit të numërimit të të gjitha votave të rregullta, atyre me kusht dhe...

Testohet ulja e avionëve në Aeroportin e Kukësit

Në Aeroportin e Kukësit është kryer ditën e sotme testimi i uljes së avionëve. Ishte ministrja e Infrastrukturës dhe Energjisë, Belinda Balluku,...

Ky lloj i kancerit është bërë më i përhapur tek njerëzit

Kanceri i gjirit është bërë kanceri me i përhapur tek njerëzit.Edhe pse njihej si sëmundje vdekjeprurëse kanceri i mushkërive, tani ky lloj...

Pyetet për Murat Jasharin, Kurti nga Shqipëria: Nuk bëjmë kompromis me presidentin, posti i takon Vjosa Osmanit

Kryetari i VV-së, Albin Kurti po qëndron në Shqipëri në përkrahje të kandidatëve të Vetëvendosjes në zgjedhjet atje.Kurti në një konferencë për...