Ballina Showbiz Vesa ua bën kokën lëmsh të gjithëve kur pyetet për lidhjen e...

Vesa ua bën kokën lëmsh të gjithëve kur pyetet për lidhjen e dashurisë

Vesa Smolica i ka habitur të gjithë.

Këngëtarja Vesa Smolica është treguar e hapur me ndjekësit e saj në Instagram.

Ajo është pyetur lidhur me jetën private dhe ka habitur të gjithë me përgjigjen.

Image

Ndoshta pasi i erdhën tri pyetje në një apo edhe deshi ta lë si pikëpyetje gjithçka, kur u pyet nëse është në lidhje dashurie ajo ua bëri kokën lëmsh të gjithëve.

“Qashtu”, shkruan këngëtarja në përgjigjen e saj.

- Artikull i sponzorizuar -

në fokus

Boban Iliç u dorëzua në burg

Brenda afatit ligjor që Gjykata Themelore e Kumanovës e mori që i dënuari për shkeljen për vdekje të Almirit 4 vjeç, Boban...

Shkon në mbi 70 mijë numri i të infektuarve me COVID-19 në Kosovë

Në 24 orët e fundit në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në IKSHPK janë testuar gjithsej 2.886 mostra të dyshuara me COVID-19

Erdoğan: Plani i veprimit për të drejtat e njeriut do të zbatohet brenda një periudhe 2-vjeçare

Erdoğan në lidhje me Planin e veprimit për të drejtat e njeriut: Është përgatitur për t'u zbatuar brenda një periudhe 2-vjeçare.Erdoğan: Plani...

KQZ ka një njoftim shumë të rëndësishëm

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ka njoftuar se sot ka nisur numërimi i votave me postë.Zëdhënësi i KQZ-së, Valmir Elezi, ka thënë se...