Ballina Showbiz Vesa Luma dhe Big Basta sjellin versionin e këngës së njohur

Vesa Luma dhe Big Basta sjellin versionin e këngës së njohur

Si të gjithë njerëzit e tjerë dhe Vesa Luma e Big Basta, së bashku me djalin e tyre, gjenden në karantinë.

Pavarësisht se jetojnë në Zelandën e Re, duket se ky shtet ka marrë të njejta masa si pjesa më e madhe e vendeve të botës kundër koronavirusit, çka i ka detyruar njerëzit të qëndrojnë të mbyllur në shtëpi.

Çifti i artistëve ka përfituar nga koha që po kalojnë bashkë dhe kanë sjellë versionin e tyre të këngës së njohur të Justin Timberlake dhe Jay Z “Holy Grail”, të cilën e kanë titulluar “Karantina Lifestyle”.

 

- Artikull i sponzorizuar -

në fokus

E rëndë/ Vdes minatori 49-vjeçar në Bulqizë, mbeti i bllokuar nëntokë (Emri)

Një minator ka ndërruar jetë sot në Bulqizë. Raportohet se ai u bllokua në thellësi të galerisë, duke mbetur në nëntokë.Viktima është...

Arrestime në disa komuna, Policia sekuestron çanta me para

Policia e Kosovës, përkatësisht Departamenti i Krimeve të Rënda sot ka zhvilluar aksione në Prishtinë, Istog, Lipjan, Podujevë, Gjilan.Pas aksionit të sotëm...

Parlamenti Evropian miraton raportin për Kosovën: Pavarësia është e pakthyeshme

Me 50 vota për, dhjetë kundër dhe nëntë abstenime, Komisioni për politikë të jashtme i Parlamentit Evropian ka miratuar raportin për Kosovën...

Konkurs pune në Shtëpinë e Kulturës “Abdulla Krashnica” Preshevë

Konkurs pune në Shtëpinë e Kulturës "Abdulla Krashnica" Preshevë. Komuna e Preshevës - Shtëpia e Kulturës "Abdulla Krashnica" Preshevë...