Ballina Lajme Shqipëri Tre të mitur tentojnë të vjedhin bankomatin në Tiranë

Tre të mitur tentojnë të vjedhin bankomatin në Tiranë

Tre të mitur kanë tentuar të vjedhin një bankomat në Tiranë. Policia sqaron se ngjarja ka ndodhur rreth orës 1 pas mesnate në rrugën “Myslym Shyri” në kryeqytet.
Tvklan.al mëson se të rinjtë janë fiksuar nga kamerat e sigurisë së bankomatit dhe nuk kanë mundur dot të shpëtojnë pa u ndaluar nga policia.
Bëhet me dije se për vjedhjen e parave në bankomat ata kanë tentuar ta hapin duke përdorur një kaçavidë, por gjithçka ka dështuar.
Të miturit që janë të moshës nga 13 deri në 14 vjeç janë shoqëruar në komisarit dhe po punohet për sqarimin e rrethanave të ngjarjes./tvklan.al

- Artikull i sponzorizuar -

në fokus

Në këtë ditë, para nëntë vitesh Messi u bë lojtari i parë që shënoi pesë gola në një ndeshje në Ligën e Kampionëve

Një Lionel Messi i pandalshëm bëri historinë duke u bërë lojtari i parë ndonjëherë që shënoi pesë gola në një lojë të...

Vuçiqi në presion, thotë se është në pozitë të pashpresë sepse po i kërkohet ta njoh pavarësinë e Kosovës

***Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq, deklaroi se Serbia është në një situatë shumë të vështirë në lidhje me Kosovën, dhe shtoi se...

Ndjehen lëkundje tërmeti në pjesën perëndimore të Maqedonisë

Tërmet me intensitet me magnitudë tre sipas shkallës së Rihterit është ndjerë mbrëmjen e djeshme rreth orës 22:43 në rajonin e Dibrës,...

Foto e jashtëzakonshme, fotografi kap “anijen në fluturim”

Imazhi i asaj që duket si një anije fluturuese është rezultat i një iluzioni të rrallë optik në brigjet e Anglisë.David Morris...