Ballina Sport Transferimi më emocionues i këtij viti drejt realizimit

Transferimi më emocionues i këtij viti drejt realizimit

Zërat janë të shumtë se Edinson Cavani mund të largohet nga PSG për t’iu bashkuar Boca Juniors, për të bërë një nga transferimet më emocionuese të këtij viti.

Sulmuesi uruguaian përfundon kontratën me PSG në fund të këtij sezoni, dhe vazhdimi i saj nuk duket se do të ndodh.

E ardhja e Cavanit pritet të jetë në Argjentinë, te skuadra legjendare Boca Juniors.

Vetë Cavani në të kaluarën ka pranuar se ka një simpati të jashtëzakonshme për këtë skuadër, dhe se ekzistonte një dëshirë e madhe për të veshur fanellën e tyre.

Në anën tjetër, edhe zyrtarët e Boca Juniors kanë pranuar se një marrëveshje mund të arrihet, se dhe paratë nuk kanë rëndësi në këtë transferim.

- Artikull i sponzorizuar -

në fokus

Boban Iliç u dorëzua në burg

Brenda afatit ligjor që Gjykata Themelore e Kumanovës e mori që i dënuari për shkeljen për vdekje të Almirit 4 vjeç, Boban...

Shkon në mbi 70 mijë numri i të infektuarve me COVID-19 në Kosovë

Në 24 orët e fundit në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në IKSHPK janë testuar gjithsej 2.886 mostra të dyshuara me COVID-19

Erdoğan: Plani i veprimit për të drejtat e njeriut do të zbatohet brenda një periudhe 2-vjeçare

Erdoğan në lidhje me Planin e veprimit për të drejtat e njeriut: Është përgatitur për t'u zbatuar brenda një periudhe 2-vjeçare.Erdoğan: Plani...

KQZ ka një njoftim shumë të rëndësishëm

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ka njoftuar se sot ka nisur numërimi i votave me postë.Zëdhënësi i KQZ-së, Valmir Elezi, ka thënë se...