Ballina Sport Trajneri i njohur i Kosovës gatuan, ka telashe me grua...

Trajneri i njohur i Kosovës gatuan, ka telashe me grua…

Trajneri i xhudos përkatësisht i klubit “Polici” nga Prishtina dhe “Studenti” nga Vushtrria, Anton Cena, si gjithmonë është i sinqertë dhe e thotë hapur, se ka telashe me grua sa i përket gatimi!

Ja e arsyeja që i jep xhudisti veteran: “Kur je në shtëpi, gruaja të hedhë me dhunë në kuzhine.

Kur do kalon me ky virus i dreqit se marova duke punuar në kuzhinë.

I gjori unë! Gruaja veç po shikon!”.

- Artikull i sponzorizuar -

në fokus

Nuk është Rama, s’ka vaksina; vjen Rama, vijnë vaksinat

Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu njoftoi herët në mëngjes, gjatë një diskutimi në parlament, se në mbrëmje do të mbërrinin 15,210 doza...

Kosovë/ Një polic i vrarë, dyshohet për vetëvrasje

Një polic është gjendur pa shenja jete në Pejë, përgjatë ditës së hënë në orën 16:20.Bëhet me dije se personi në fjalë...

Eshtë një kategori njerëzish që mund të ketë nevojë për një dozë të tretë të vaksinës anti-COVID

Sipas një studimi të fundit nga specialistët e shëndetit, personat që janë mbipeshë prodhojnë rreth gjysmën e antitrupave që prodhojnë personat em...