Ballina Sport Super liga/ Sherr i madh në ndeshjen Bylis-Laçi, grushte mes lojtarëve

Super liga/ Sherr i madh në ndeshjen Bylis-Laçi, grushte mes lojtarëve

Luhet Bylis-Laçi për javën e 19 të kategorisë Superiore. Laçi përballet me Bylisin në “Adush Muça” dhe ndeshja është aktualisht me shifrat 0-0.
Një sherr masiv ka ndodhur në nisje të pjesës së dytë. Gjithçka nisi me ndëshkimin e Kiryan Nëabuze me të kuq dhe në afërsi të tribunës ka plasur grushti.

Nuk kuptohen shumë detaje për momentin, por ra në sy gjakosje e zëvendës trajnerit të Bylisit, Bekim Kuli.

- Artikull i sponzorizuar -

në fokus

Boban Iliç u dorëzua në burg

Brenda afatit ligjor që Gjykata Themelore e Kumanovës e mori që i dënuari për shkeljen për vdekje të Almirit 4 vjeç, Boban...

Shkon në mbi 70 mijë numri i të infektuarve me COVID-19 në Kosovë

Në 24 orët e fundit në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në IKSHPK janë testuar gjithsej 2.886 mostra të dyshuara me COVID-19

Erdoğan: Plani i veprimit për të drejtat e njeriut do të zbatohet brenda një periudhe 2-vjeçare

Erdoğan në lidhje me Planin e veprimit për të drejtat e njeriut: Është përgatitur për t'u zbatuar brenda një periudhe 2-vjeçare.Erdoğan: Plani...

KQZ ka një njoftim shumë të rëndësishëm

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ka njoftuar se sot ka nisur numërimi i votave me postë.Zëdhënësi i KQZ-së, Valmir Elezi, ka thënë se...