Ballina Sport Spektakli i garantuar: McGregor do të përballet me Mayweatherin në një jaht...

Spektakli i garantuar: McGregor do të përballet me Mayweatherin në një jaht superluksoz
Ndonëse u rrah keq nga Poirier, Conor McGregor është ende në qendër të vëmendjes kur bëhet fjalë për artet marciale.
Ish-kampioni i botës në UFC së fundmi ka marrë një ofertë të shkëlqyer, shkruan “Zeri.info”.
Bëhet fjalë për një përballje boksi me Floyd Mayweatherin, pensionistin i cili nuk di për humbje në karrierën e tij.

Sigurisht, kjo nuk është zyrtarizuar ende, por nëse do të zhvillohej, do të ishte një spektakël.
E veçanta e kësaj është se supozohet që kjo përballje e tillë të zhvillohet në një jaht super luksoz.
Sigurisht, tifozët do të ishin njerëz të caktuar dhe super të pasur.
Ndërkaq, pjesa tjetër do të mund ta shikonte këtë duel vetëm në televizor. /Zeri.info

- Artikull i sponzorizuar -

në fokus

Në këtë ditë, para nëntë vitesh Messi u bë lojtari i parë që shënoi pesë gola në një ndeshje në Ligën e Kampionëve

Një Lionel Messi i pandalshëm bëri historinë duke u bërë lojtari i parë ndonjëherë që shënoi pesë gola në një lojë të...

Vuçiqi në presion, thotë se është në pozitë të pashpresë sepse po i kërkohet ta njoh pavarësinë e Kosovës

***Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq, deklaroi se Serbia është në një situatë shumë të vështirë në lidhje me Kosovën, dhe shtoi se...

Ndjehen lëkundje tërmeti në pjesën perëndimore të Maqedonisë

Tërmet me intensitet me magnitudë tre sipas shkallës së Rihterit është ndjerë mbrëmjen e djeshme rreth orës 22:43 në rajonin e Dibrës,...

Foto e jashtëzakonshme, fotografi kap “anijen në fluturim”

Imazhi i asaj që duket si një anije fluturuese është rezultat i një iluzioni të rrallë optik në brigjet e Anglisë.David Morris...