Ballina Lajme Kosova Sot zhvillohet ndeshja e futbollit ndërmjet veteranëve të Kosovës dhe Shqipërisë

Sot zhvillohet ndeshja e futbollit ndërmjet veteranëve të Kosovës dhe Shqipërisë

Sot zhvillohet ndeshja e futbollit ndërmjet ndërmjet veteranëve të Kosovës dhe Shqipërisë për ndër të 17 Shkurtit, ditës së Pavarësisë së Kosovës.
Kjo ndeshja ishte paraparë të zhvillohet në stadiumin “Fadil Vokrri”, por për shkak të kushteve jo të mira atmosferike është transferuar në stadiumin KF 2 Korriku.

Pjesëmarrës në këtë ndeshje do të jenë yjet e futbollit shqiptarë si: Erjon Bogdani, Blendi Nallbani, Altin Lala, Alban Bushi, Geri Cipi, Ahmet Beselica, Eroll Salihu, Muharrem Sahiti, Isa Sadriu, etj.

Ndeshja fillon nga ora 12:00.

- Artikull i sponzorizuar -

në fokus

Boban Iliç u dorëzua në burg

Brenda afatit ligjor që Gjykata Themelore e Kumanovës e mori që i dënuari për shkeljen për vdekje të Almirit 4 vjeç, Boban...

Shkon në mbi 70 mijë numri i të infektuarve me COVID-19 në Kosovë

Në 24 orët e fundit në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në IKSHPK janë testuar gjithsej 2.886 mostra të dyshuara me COVID-19

Erdoğan: Plani i veprimit për të drejtat e njeriut do të zbatohet brenda një periudhe 2-vjeçare

Erdoğan në lidhje me Planin e veprimit për të drejtat e njeriut: Është përgatitur për t'u zbatuar brenda një periudhe 2-vjeçare.Erdoğan: Plani...

KQZ ka një njoftim shumë të rëndësishëm

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ka njoftuar se sot ka nisur numërimi i votave me postë.Zëdhënësi i KQZ-së, Valmir Elezi, ka thënë se...