Ballina Showbiz Si të shijojnë ditët në karantinë këto 3 shenjat të horoskopit

Si të shijojnë ditët në karantinë këto 3 shenjat të horoskopit

Të ndenjurit i izoluar në karantinë nuk është dicka e lehtë.

Për të mos e kaluar ditën në stres, astrologët japin këshilla se si duhet ta mbushin ditën 3 shenjat e horoskopit që vijojnë si më poshtë.

Luani

Karaoke festë

Mbreti festës dhe i gjithçkaje tjetër. Ju jeni i pari që duhet të nisni organizime të tilla virtuale që në fund, e gjithë merita të shkojë për ju. Një karaoke online me miqtë më të mirë është super ide.

Virgjëresha

Aktivitet fizik

Të ruash një rutinë të shëndetshme fizike është shumë e rëndësishme për ju. Këtë mund ta bëni edhe duke ftuar miqtë tuaj në formë online në të njëjtën kohë.

Bricjapi

Lojë në grup

Hiqe pak mendjen nga stresi i gjithë kësaj që po ndodh dhe ktheji gjërave të vjetra. Zhvillo një lojë në grup me shoqërinë, vetëm se kësaj here në mënyrë virtuale.

- Artikull i sponzorizuar -

në fokus

Ojq “Vizioni” dhuroi uniformat për Sh.M. “Sezai Surroi” Bujanoc

Sot në shkollën e mesme " Sezai Surroi " dhuruam uniformat për nxënësit e drejtimit të mjeksisë.Bashkarisht me kryetarin e KKSH z.Ragmi...

Të gjithë e shijojmë dhe na pëlqen aroma, por me siguri nuk i dinit këto 6 ‘sekrete’ të kafes turke

Të gjithëve na ndodh që dita jonë të nisë me konsumimin e një kafeje në mëngjes, kjo ndoshta na hap sytë dhe...

Ditë zie për Flori Mumajesin

Këngëtari i njohur, Flori Mumajesi ka humbur sot personin më të dashur të familjes, nënën e tij. Lajmi është bërë i ditur...

Akademia e Shkencave të Shqipërisë vjen me tri vepra madhore albanologjike

Akademia e Shkencave e Shqipërisë po vijon punën për hartimin e tri veprave madhore albanologjike: Enciklopedia shqiptare, Fjalori i madh i shqipes...