Ballina Showbiz Si mund t’i shijojnë ditët në karantinë këto 3 shenja të Horoskopit

Si mund t’i shijojnë ditët në karantinë këto 3 shenja të Horoskopit

Të ndenjurit i izoluar në karantinë nuk është dicka e lehtë.

Për të mos e kaluar ditën në stres, astrologët japin këshilla se si duhet ta mbushin ditën 3 shenjat e horoskopit që vijojnë si më poshtë.

Luani

Karaoke festë

Mbreti festës dhe i gjithçkaje tjetër. Ju jeni i pari që duhet të nisni organizime të tilla virtuale që në fund, e gjithë merita të shkojë për ju. Një karaoke online me miqtë më të mirë është super ide.

Virgjëresha

Aktivitet fizik

Të ruash një rutinë të shëndetshme fizike është shumë e rëndësishme për ju. Këtë mund ta bëni edhe duke ftuar miqtë tuaj në formë online në të njëjtën kohë.

Bricjapi

Lojë në grup

Hiqe pak mendjen nga stresi i gjithë kësaj që po ndodh dhe ktheji gjërave të vjetra. Zhvillo një lojë në grup me shoqërinë, vetëm se kësaj here në mënyrë virtuale.

- Artikull i sponzorizuar -

në fokus

E rëndë/ Vdes minatori 49-vjeçar në Bulqizë, mbeti i bllokuar nëntokë (Emri)

Një minator ka ndërruar jetë sot në Bulqizë. Raportohet se ai u bllokua në thellësi të galerisë, duke mbetur në nëntokë.Viktima është...

Arrestime në disa komuna, Policia sekuestron çanta me para

Policia e Kosovës, përkatësisht Departamenti i Krimeve të Rënda sot ka zhvilluar aksione në Prishtinë, Istog, Lipjan, Podujevë, Gjilan.Pas aksionit të sotëm...

Parlamenti Evropian miraton raportin për Kosovën: Pavarësia është e pakthyeshme

Me 50 vota për, dhjetë kundër dhe nëntë abstenime, Komisioni për politikë të jashtme i Parlamentit Evropian ka miratuar raportin për Kosovën...

Konkurs pune në Shtëpinë e Kulturës “Abdulla Krashnica” Preshevë

Konkurs pune në Shtëpinë e Kulturës "Abdulla Krashnica" Preshevë. Komuna e Preshevës - Shtëpia e Kulturës "Abdulla Krashnica" Preshevë...