Ballina Lajme Shqipëri Shumë e rëndë: Vdes 26-vjeçari pasi u aksidentua me motor

Shumë e rëndë: Vdes 26-vjeçari pasi u aksidentua me motor

Një aksident me fatalitet ka ndodhur mbrëmë në fshatin Kallm i Vogël të Fierit në Shqipëri.
Sipas policisë, rreth orës 20:15, 26-vjeçari me inicialet A. B., duke drejtuar motorin, ka dalë nga rruga dhe ka rënë në kanal.

26-vjeçari nuk ka mundur t’u mbijetojë plagëve dhe ka vdekur derisa po dërgohej për në Spitalin e Fierit.

- Artikull i sponzorizuar -

në fokus

Psikologët tregojnë 10 mënyra se si të krijoni miqësi me fëmijën tuaj

Ekzistojnë mënyra të mbështetura nga shkenca për t’i forcuar lidhjet dhe për të inkurajuar fëmijën tuaj të jetë i afërt me...

Osmani:Kjo fitore historike më së shumti e mbi të gjitha u takon qytetarëve

Kandidatja më e votuar në zgjedhjet e 14 shkurtit, Vjosa Osmani përmes një postimi në Facebook i është drejtuar qytetarëve të Kosovës...

Tërmeti “shkund” Greqinë, lëkundjet ndjehen edhe në Prizren

Tjetër tërmet i fuqishëm është ndjerë para pak minutash pranë Larisas. Lëkundjet janë ndjerë dhe në Juglindje të vendit deri në kryeqytet.Në...

Rrëzohet një helikopter ushtarak turk, 11 dëshmorë dhe 2 të plagosur

Si pasojë e incident aksidental të një helikopteri ushtarak në rrethin Bitlis të Turqisë, 11 ushtarë kanë rënë dëshmorë.