Ballina Sport Shprehet Matjaž Kek, përzgjedhës i Sllovenisë

Shprehet Matjaž Kek, përzgjedhës i Sllovenisë

“Sigurisht, ne do të tentojmë të fitojmë. Kosova është një skuadër e mbushur me yje që luajnë në ekipe të mëdha të Europës. Fati është në duart tona dhe ne duhet ta fitojmë këtë ndeshje për ta synuar vendin e parë në grup”

Matjaž Kek, përzgjedhës i Sllovenisë

- Artikull i sponzorizuar -

në fokus

Konsumoni më pak kripë dhe sheqer

Kripa dhe sheqeri, ato duken kaq të padëmshme, kaq themelore, aq thelbësore. Megjithatë, rritja e shpejtë e pranisë së tyre në gjithçka,...

Reforma Zgjedhore bllokon Shqipërinë/ Merkel: Nuk ka negociata

Nuk do të ketë një vendim për nisjen zyrtare të procesit të negociatave mes Shqipërisë dhe Bashkimit Europian brenda vitit 2020.Në mbledhjen...

Ismaili: Pas propozimit të PDK-së, trafiku urban falas në Prishtinë

Nga sot Komuna e Prishtinës do të ofrojë shërbimet e Trafikut Urban falas për të gjithë qytetarët që udhëtojnë në Prishtinë.Ky vendim...

Qytetarët ia shohin sherrin pështjellimit në rrugën e Vushtrrisë: Aksident i rëndë me të lënduar

Një aksident me të lënduar ka ndodhur para pak minutash në një kryqëzim rruge në Vushtrri.Mësohet se ka të lënduar pasi goditja...