Shpëton vajzën dhe shoqet e saj, 60-vjeçari pëson infarkt sapo del nga deti

Bota

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Sardenja të Italisë, ku një 60-vjeçar është futur në det për të shpëtuar vajzën e tij dhe 2 shoqet e saj, por që nuk arritur që të shpëtojë vetë.
Sipas asaj që kanë raportuar mediat, zemra nuk mundi që ta përballonte gjithë atë presion dhe pësoi infarkt.
60-vjeçari Fernando Porcu, është hedhur në det kur ka pa se vajza e tij dhe shoqet ishin në rrezik.