Ballina Showbiz

Showbiz

Ja çfarë vlere kap çmimi i një prerje flokësh për vajzën e Victoria Beckham, fansat kritikojnë

Vajza e Victoria dhe David Beckham, Harper, është mjaft e privilegjuar duke qenë vajza e dy personazheve mjaft të famshëm.Por fansat nuk...

8 Majmunët (Ky është një eksperiment real që është bërë në Angli)

Vendos 8 majmunë në një dhomë. Në mes të dhomës qëndron një shkallë drejt një tufe me banane të varura në tavan.Sa...

A e dini që skifteri më i shtrenjtë në botë është shitur në vlerë se më shumë se dy shtepi?

A e dini që skifterët mund të kushtojnë më shumë sesa një shtëpi pse jo edhe sesa një vile?Nëse bëhet fjalë për...

Mos flini kurrë me make-up në fytyrë, ja çfarë i ndodh fytyrës suaj

Një dermatolog shpjegon se si tualeti mund të duket i padëmshëm, por mund të jetë shumë i keq në fytyrën tuaj dhe...

Retrospektivë/ Kush e solli në Tiranë: Një shkrim për Berishën në “Bashkimin” e 1959-s!

Retrospektivë/ Kush e solli në Tiranë: Një shkrim për Berishën në “Bashkimin” e 1959-s!“…Gjithë verës Saliu priste që t’i jepej bursa...

Ky është çelësi i suksesit të tyre: Milioneret çdo ditë i bëjnë këtë dhjetë gjëra, të gjitha këto mundeni edhe Ju – madje shumë...

Këshillat janë shumë të thjeshta, ndërkaq ato rregullisht u përmbahen Nuk është që në rrethin tonë kemi ndonjë vajzë...

Aktori Florian Binaj tregon punën e parë që bëri, isha fatorino

Florjan Binaj është një nga aktorët më të njohur të humorit në vend.I ftuar në programin “Historia e Fundjavës” ka treguar faktin...

Kush është i fejuari i Aida Doçit?

Javën që lamë pas, Prive konfirmoi se këngëtarja shumë e dashur Aida Doçi është fejuar. I fejuari në fakt...

Mënyra si perceptoni këtë foto zbulon edhe mënyrën si perceptoni jetën tuaj

Shihni me kujdes këtë foto: cila është gjëja e parë që ju tërheq vëmendjen? Përgjigjia zbulon disa aspekte të personalitetit që ndoshta...

Grabitet aktorja e njohur shqiptare, personi i armatosur futet në banesë dhe rrëmben sendet me vlerë

Arta Elezaj është një ndër aktoret më të dashura për publikun shqiptar.Bukuroshen e kemi njohur në serialin ‘O sa mirë’, por edhe...

Historia e jashtëzakonshme e miliarderit: Asnjë kacidhe dhe i lumtur!

Charles Chuck Feeney, themeluesi i “Duty Free Shoppers” është zyrtarisht trokë, ashtu siç vetë ka dëshiruar prej kohësh.Dikur llogaritë e tij bankare...

Intervista/ Mbulohet Shkëndije Mujaj: I dashuri im është Allahu, fitoja lekë haram!!!

Ajo paraqit si një nga femrat që nuk njeh tabu, për vite të tëra realizoi projekte të cilat ishin atraksion në botën...
- Artikull i sponzorizuar -

në fokus

Denohet nga Gjykata për Kundërvajtje klubi i zemrës KF Lugina!

Gjykata e Presheves ka gjobitur Klubin tonë për shkak të prezencës të një numri të vogël të publikut me 75,000 mij dinarë...

Edhe Sindikata e Policisë paralajmëron protesta

Sindikata e Policisë së Kosovës, përmes një njoftimi për media kanë thënë se përkundër që kanë kërkuar nga Qeveria e Kosovës që...

Mandzukic: Unë e Ibra të frikshëm, japim shembullin për më të rinjtë

Mario Mandzukic është gati të fillojë aventurën e tij me fanellën e Milanit. Gjatë prezantimit me si kuqezi sulmuesi kroat foli plot...

Keidi Bare po shkëlqen te Espanyoli, klubi i vendos çmimin prej 10 milionë euro

Keidi Bare e kishte të vështirë fillimin te Espanyoli, pasi vuajti disa probleme burokratike,  ndërsa më pas një dëmtim.Por ai është kthyer...