Ballina Showbiz

Showbiz

Irina Shayk gjen të dashur të ri

Irina Shayk duket se është larguar nga Bradley Cooper, 10 muaj pasi u nda nga aktori. Në këto foto ekskluzive, shfaqet bukuroshja ruse 34 vjeqare...

Rihanna bëri historinë, pozon për Vogue

Rihanna bëri histori në numrin e muajit maj 2020 të British Vogue, duke u bërë personi i parë që u shfaq në kopertinën e...

Oriola Marashi super “hot” me të brendshme, u heq fansave mendjen nga koronavirusi

Modelet e njohura të huaja dhe ato shqiptare, janë munduar që këto ditë izolimi, fansave të tyre t’ua heqin për pak çaste mendjen nga...

E martuar, modelja e njohur kapet e zhveshur në vaskë me një djalë

Që prej vitit 2018, Emily Ratajkowski është e martuar me Sebastian Bear-McClard. Por kjo nuk e ka ndaluar modelen e famshme të pozojë nudo, brenda...

Seksi në mëngjes “ilaç” për sëmundjet, ja çfarë thotë shkenca

Megjithëse mund të keni dhimbje koke dhe tharje goje, seksi në mëngjes mund të jetë zgjidhja e problemeve tuaja. Sipas shkencës, marrëdhëniet seksuale mund të...

A ka dashuri pas tradhtisë?

Përvojat flasin që tradhtia është njëra ndër gjërat më të dhembshme të cilat mund të ndodhin në një lidhje dashurie. Mjafton të ndodhë vetëm...

Dashuria me shikim të parë, si dhe pse biem në dashuri

Le të zbulojmë se çfarë na drejton drejt një personi tjetër dhe pse ndihemi të tërhequr nga disa dhe jo nga të tjerë. Sigurisht...

Gruaja fitoi luftën kundër koronavirusit, bashkëshorti na preku me gjestin dedikuar stafit mjekësor

Një burrë në Morristown, New Jersey, është bërë viral pasi u filmua duke mbajtur një shënim, me anë të të cilit falënderonte stafin mjekësor...

Horoskopi ditor, e martë 31 mars 2020

Dashi Dite shume normale dhe pa asgjë te veçante kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Mire do jete t’i merrni gjerat...

Angela transparente: Kush thotë se të qëndruarit në shtëpi nuk është seksi

Angela Martini është shfaqur nga karantina pas një kohë të gjatë ku i kishte munguar paraqitjes se saj në rrjetet sociale Modelja tashmë e shndërruar...

Gjashtë vrasësit e imunitetit

Imuniteti është mekanizëm mbrojtës i organizmit tonë, ndërsa sjellja jonë, si dhe shprehitë mund ta dëmtojnë shumë. Mendoni mirë për veprimet tuaja të përditshme dhe...

Aktorja Sharon Stone: 30 vite më parë Italia i ndihmojë ata, sot po ndihmon Shqipëria, faleminderit me gjithë zemër

Ylli i kinematografisë Sharon Stone, ka reaguar lidhur me dërgimin e 30 mjekëve dhe infermierëve shqiptarë në Itali gjest ky që është vlerësuar nga...
- Artikull i sponzorizuar -

në fokus

Bashkia e Shkodrës kërkon shpalljen e gjendjes së fatkeqësisë natyrore: Argjinatura mbrojtëse është çarë

Bashkia e Shkodrës kërkon shpallen e gjendjes së fatkeqësisë natyrore në Anën e Malit, Dajç dhe Shkodër....

Kontrabandë me 800 kg duhan, arrestohet 38 vjeçari në Kukës

Një 38 vjeçar është arrestuar në Kukës pasi në fugonin të cilin e drejtonte, u gjetën rreth 800 kg duhan pa faturë...

Problemet që ndotja i shkakton lëkurës

Studime të shumta kanë lidhur ndotjen me problemet e lëkurës duke përfshirë urtikarie, puçrra, plakje të parakohshme të lëkurës dhe gjendje inflamatore...

Ekskluzive: Mësohen motivet që e quan babain të vriste djalin, Albert Krasniqin

Një vrasje e rëndë ka ndodhur sot në Prishtinë. Albert Krasniqi ka mbetur i vrarë në bodrumin e banesës së tij te...