Ballina Showbiz

Showbiz

Sjelljet e një të rrituri që tregojnë se ka pasur fëmijëri të vështirë

Imagjinoni se si femijeria e veshtire qoftë e fituar nga ndarja e prindërve, ngacmimi, neglizhenca, sëmundja ose diçka tjetër , mund të ndikojnë në...

Enca bën gjestin e turpshëm në Instagram

Duke qenë se po qëndron e mbyllur në shtëpi, ka hapur edhe Tik Tok. Enca videot që po i bën në këtë aplikacion, po i...

Modelja e kolme i kthehet profesionit, ndihmon të moshuarit me koronavirus

Ylli i Love Island dhe modelja Malin Andersson ka treguar se ajo i është rikthyer profesionit të infermierisë për personat në moshë, derisa e...

Modelja e kolme i kthehet profesionit, ndihmon pleqtë me koronavirus

Ylli i Love Island dhe modelja Malin Andersson ka treguar se ajo i është rikthyer profesionit të infermierisë për personat në moshë, derisa e...

Reklamon të pasmet, por fsheh fytyrën…

Natalie SNG edhe njëherë arriti të na mahnitë me pamjen e saj. Bukuroshja së fundmi ka hedhur një foto në Instagram ku shihet se të...

Edhe Hilde del vetëm me rrjetë

Si duket e kanë bërë me radhë. E tashmë ka qenë rendi i bukuroshes Hilde Osland që të dal me bikine transparente. Në foton e hedhur...

Shikoni si krijohet lëkura vegane

Të shikojmë një ndër mënyrat se si krijohet lëkura vegane Një fabrikë e vogël në shtetin meksikan Guanajuato ka vendosur të zhvillojë biznesin ekologjik dhe...

Baby G vjen joshëse me bikini: Edhe nëse jeni në shtëpi, vazhdoni të vallëzoni

Rrjetet sociale janë dritarja më e mirë që yjet të ruajnë kontaktet me fansat e tyre, në kohën e mbylljes nëpër shtëpi si pasojë...

Rita Ora feston 6-vjetorin e këngës së saj të suksesshme

Këngëtarja e njohur shqiptare Rita Ora, ka arritur që me sukses të kap majat e top listave botërore me muzikën e saj. Ajo është tejet...

Agnesa pyet, kënd do të dëshironi ta takoni sot në ashensor?

Bukuroshja nga Kosova Agnesa Vuthaj ka postuar disa foto plot glamur sonte në Instagram Megjithatë, Agnesa ka bërë një pyetje të çuditshme për të gjithë fansat...

Horoskopi ditor, e mërkurë 1 prill 2020

Ky është horoskopi për ditën e mërkurë 1 prill 2020. Dashi Gjatë kësaj dite lodhja do të ndihet kudo. Dashuria do të jetë protagoniste e ditës,...

Covid-19, Rihanna dhe Jay-Z bashkojnë forcat, dhurojnë plot…

Rihanna dhe Jay-Z kanë bashkuar forcat për të ndihmuar fëmijët e punonjësve të shëndetësisë, si dhe njerëzit në nevojë gjatë pandemisë së koronavirusit, në...
- Artikull i sponzorizuar -

në fokus

Vriten dy të rinj në Çair

Ministria e Punëve të Brendshme për TV21 ka njoftuar se gjatë mëngjesit të sotëm në Çair ka pasur përleshje me armë, si...

Ozil lëndohet dhe frikëson të gjithë, mësohet sa do të mbetet jashtë fushave ylli turk

Mesut Ozil ka kompletuar javë më parë transferimin tek gjiganti turk Fenerbahce.Mesfushori turko-gjerman është pritur si mbret në Turqi, por ende nuk...

Nëntë llojet e dhimbjeve të trupit që lidhen me emocionet dhe gjendjen mendore

Një nga gjërat që mjekësia e vendeve perëndimore e injoron është lidhja mes trupit dhe mendjes sonë, shpirtit dhe emocioneve tona. Ndryshe...

Sot mot me diell dhe vranësira, vikendi me shi dhe borë

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës bën të ditur se të premten do të mbajë mot me diell dhe vranësira kalimtare, më të theksuara...