Ballina Lajme Shoqata Sportive "Lëvizja" fillon projektin "Masivizimi i femrës në sport"

Shoqata Sportive “Lëvizja” fillon projektin “Masivizimi i femrës në sport”

Njoftim

Njoftohen të gjithë të interesuarit se nesër ditë E Shtunë datë 17.10.2020 , fillon projekti “Masivizimi i femrës në sport” projekt i financuar nga Komuma e Preshevës .

Pjesë projektit do të jenë vetëm femra , nga mosha 15 vjeç e lart …

Për të qenë pjesmarrëse e projektit lajmrimi është i obliguar .

Vendi – Salla Edukimit Fizik Preshevë ora 19.00 h.

Kontakt
Whats App & Viber
+381628912211
Rrjetët sociale
Instagram & Viber.

- Artikull i sponzorizuar -

në fokus

Bota po ndahet midis shteteve demokratike dhe atyre autoritare, thotë zyrtari i Shtëpisë së Bardhë

Këshilltari për Siguri Kombëtare i Shtëpisë së Bardhë, Robert O'Brien, thotë se gjeopolitika në botë po riformësohet me një ndarje midis shteteve...

Vuçiqit e Bërnabiqit s’ju pëlqeu fjalimi i Kamberit në Kuvend, por ky ka disa porosi për ta

Deputeti i listës “Lugina e Bashkuar - SDA Sanxhak”, Shaip Kamberi, në Kuvendin e Serbisë, dje, pas fjalimit të mandateres për qeverinë...

Pozitat e gjumit lidhen me personalitetin tuaj

Muzika që ju pëlqen të dëgjoni, stili që zgjidhni për rrobat tuaja, mënyra se si ju dekoroni shtëpinë tuaj ose mënyra se...

Terapistët tregojnë disa mënyra se si të minimizoni nervozën dhe të zgjidhni problemet

Bëni gjithçka që duhet të bëni që ju ndihmon të qetësoheni. Nëse keni nevojë të largoheni nga dhoma për disa minuta, bëni...