Shokon ish missi, o Zot seksi me futbollistin e njohur më shkatërroi këtë pjesë të trupit! I pangopur

Sport

Shokon ish missi, seksi me futbollistin e njohur më shkatërroi këtë pjesë të trupit.

Ish-miss Italia, Martina Kolombari, ka shokur me një deklaratë të saj për mediat italiane, ku ka folur për jetën e saj private.

Ajo është bashkëshortja e ish-mbrojtësit të Milanit dhe kombëtares italiane, Alesandro Kostakurta.

Image

Në deklartën e saj, 44-vjeçarja që njëkohëisht njihet edhe si aktore, modele dhe prezantuese televizive ka ndarë për adhuruesit aspekte nga dhoma e saj e gjumit.

“Seksi me Alesandron më ka shkatërruar gjunjët”, ka deklaruar bashkëshorja e “Billi” Kostakurtës, Martina Kolombari, që në vitin 1991 fitoi kurorën e “Miss Italia”.