Ballina Showbiz Shokon ish-miss Italia: Seksi me Kostakurtën më ka shkatërruar gjunjët

Shokon ish-miss Italia: Seksi me Kostakurtën më ka shkatërruar gjunjët

Ish-mis Italia, Martina Kolombari, ka shokur me një deklaratë të saj për mediat italiane, ku ka folur për jetën e saj private.

Ajo është bashkëshortja e ish-mbrojtësit të Milanit dhe kombëtares italiane, Alesandro Kostakurta.

Në deklartën e saj, 44-vjeçarja që njëkohëisht njihet edhe si aktore, modele dhe prezantuese televizive ka ndarë për adhuruesit aspekte nga dhoma e saj e gjumit.

Image

“Seksi me Alesandron më ka shkatërruar gjunjët”, ka deklaruar bashkëshorja e “Billi” Kostakurtës, Martina Kolombari, që në vitin 1991 fitoi kurorën e “Miss Italia”.

- Artikull i sponzorizuar -

në fokus

Erdoğan: Plani i veprimit për të drejtat e njeriut do të zbatohet brenda një periudhe 2-vjeçare

Erdoğan në lidhje me Planin e veprimit për të drejtat e njeriut: Është përgatitur për t'u zbatuar brenda një periudhe 2-vjeçare.Erdoğan: Plani...

KQZ ka një njoftim shumë të rëndësishëm

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ka njoftuar se sot ka nisur numërimi i votave me postë.Zëdhënësi i KQZ-së, Valmir Elezi, ka thënë se...

Hallat dhe tezet i duan nipërit dhe mbesat njësoj si fëmijët e tyre

Tezet i trajtojnë nipërit e mbesat njësoj si fëmijët e tyre dhe nuk është e vështirë të futesh në një situatë të...

Osmani flet pas takimit me Lajçak: S’do të lejoj që të negociohet me kufijtë e Kosovës. Me Serbinë të trajtohemi si shtete të barabarta

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani ka mbajtur një konferencë për mediat pas takimit me të dërguarin e BE-së për dialogun Prishtinë-Beograd, Mirsolav...