Ballina Lajme Sh.Sh. "Feniks" orë letrare me nxënësit e drejtimit të mjekësisë

Sh.Sh. “Feniks” orë letrare me nxënësit e drejtimit të mjekësisë

#LAJMËRIM

Lajmërohen anëtarët e Shoqatës së Shkrimtarëve “Feniks” (Preshevë, Bujanoc dhe Medvegjë), se të premten, më datë 23.10.2020, Shoqata e Shkrimtarëve “Feniks” do të mbajë orë letrare me nxënësit e drejtimit të medicinës, në SHMT “Presheva” në Preshevë.
Ora letrare do të fillojë prej orës 10.00.
Pjesëmarrja e juaj e arsyeton punën dhe aktivitetet e Shoqatës…!

Bilall Maliqi, kryetar

- Artikull i sponzorizuar -

në fokus

Boban Iliç u dorëzua në burg

Brenda afatit ligjor që Gjykata Themelore e Kumanovës e mori që i dënuari për shkeljen për vdekje të Almirit 4 vjeç, Boban...

Shkon në mbi 70 mijë numri i të infektuarve me COVID-19 në Kosovë

Në 24 orët e fundit në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në IKSHPK janë testuar gjithsej 2.886 mostra të dyshuara me COVID-19

Erdoğan: Plani i veprimit për të drejtat e njeriut do të zbatohet brenda një periudhe 2-vjeçare

Erdoğan në lidhje me Planin e veprimit për të drejtat e njeriut: Është përgatitur për t'u zbatuar brenda një periudhe 2-vjeçare.Erdoğan: Plani...

KQZ ka një njoftim shumë të rëndësishëm

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ka njoftuar se sot ka nisur numërimi i votave me postë.Zëdhënësi i KQZ-së, Valmir Elezi, ka thënë se...