Ballina Showbiz Sezoni i ri i “KUWK” xhirohet ndaras, shkak koronavirusi

Sezoni i ri i “KUWK” xhirohet ndaras, shkak koronavirusi

Kim Kardashian ka njoftuar se sezoni i 18-të i “Keeping up with the Kardashians” është xhiruar ndaras.

Reality-shou “Keeping Up With The Kardashian” sjell disa ndryshime në sezonin e 18-të.

Për shkak të pandemisë, Kardashianët kanë vendosur që xhirimet t’i bëjnë ndaras, secila në shtvpinë e tyre.

Kjo ngase, të gjitha motrat Kardashian po qëndrojnë të izoluara në shtëpitë e tyre dhe po e praktikojnë distancën sociale.

Në një intervistë për “The Tonight Show”, Kim njoftoi se i gjithë sezoni i 18-të është xhuruar në shtëpi të ndara.

Madje, për dallim prej herave tjera, “KUWK” kësaj radhe është xhiruar me iPhone.

- Artikull i sponzorizuar -

në fokus

Kosovë/ Një polic i vrarë, dyshohet për vetëvrasje

Një polic është gjendur pa shenja jete në Pejë, përgjatë ditës së hënë në orën 16:20.Bëhet me dije se personi në fjalë...

Eshtë një kategori njerëzish që mund të ketë nevojë për një dozë të tretë të vaksinës anti-COVID

Sipas një studimi të fundit nga specialistët e shëndetit, personat që janë mbipeshë prodhojnë rreth gjysmën e antitrupave që prodhojnë personat em...

Në Shqipëri, 19 viktima dhe mbi 980 raste të reja me COVID-19

Rastet e reja të të prekurve me COVID-19 dhe humbjet e jetëve mes pacientëve që po trajtohen në spitalet e vendit vazhdojnë...