Ballina Lajme Kosova Sami Salihu (LR) i uron fitoren plebishitare Albin Kurtit (Vetëvendosje)

Sami Salihu (LR) i uron fitoren plebishitare Albin Kurtit (Vetëvendosje)

“Urime fitoren në këto zgjedhje z. Albin Kurti. Dje qytetarët votuan në mënyrë masive për listën e Vetvendosjes dhe dua që të shprehë urimet e mia më të përzemërta dhe suksese në punët që e presin qeverin e re, që shpresoj të ketë suksesin ashtu si rezulatatin zgjedhor. Vlerësime partive tjera për një maturi për të cilën besoj Kosova është shembulli më i mirë në rajon 🇽🇰”

- Artikull i sponzorizuar -

në fokus

Testohet ulja e avionëve në Aeroportin e Kukësit

Në Aeroportin e Kukësit është kryer ditën e sotme testimi i uljes së avionëve. Ishte ministrja e Infrastrukturës dhe Energjisë, Belinda Balluku,...

Ky lloj i kancerit është bërë më i përhapur tek njerëzit

Kanceri i gjirit është bërë kanceri me i përhapur tek njerëzit.Edhe pse njihej si sëmundje vdekjeprurëse kanceri i mushkërive, tani ky lloj...

Pyetet për Murat Jasharin, Kurti nga Shqipëria: Nuk bëjmë kompromis me presidentin, posti i takon Vjosa Osmanit

Kryetari i VV-së, Albin Kurti po qëndron në Shqipëri në përkrahje të kandidatëve të Vetëvendosjes në zgjedhjet atje.Kurti në një konferencë për...

Përshëndetje nga Gjermania: Një Lajçak për Serbinë

Nga Baton HaxhiuKandidati për kryeministër, Albin Kurti, bëri shtetarin duke përkujtuar një moment mesjetar të Besëlidhjes së Madhe, të epokës së Skënderbeut....