Ballina Showbiz Rita Ora publikon sot gjysmë albumin, ka një lutje për fansat

Rita Ora publikon sot gjysmë albumin, ka një lutje për fansat

Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Rita Ora ka publikuar gjysmë albumin e ri re në bashkëpunim me David Guetta, Gunna dhe Khea.E veçanta e kësaj këtij albumi është veshja tradicionale shqiptare me të cilën Rita do të paraqitet në videoklipin e njërës nga këngët.
Ajo i ka falënderuar bashkëpunëtoret e këtij albumi dhe për talentin e tyre që i sollën fryme të re këngëve.
“Jam shumë e lumtur, shkoni dëgjoni/ndani/ më dërgoni këngët tuaja të preferuara!”, ka shkruar Rita.


- Artikull i sponzorizuar -

në fokus

Opinion nga akademiku Artan Fuga

Gjuha e huaj është mjet për ta sunduar tjetrin! Përtej anës humoristike, çështja e gjuhës turke në sistemin arsimor shqiptar është shumë...

“Kundër patriarkatit që vret”, marshohet në Prishtinë për nder të Ditës Ndërkombëtare të Gruas

Me moton “Marshojmë kundër patriarkatit që vret” për nder të Ditës Ndërkombëtare të Gruas është  marshuar në sheshet e kryeqytetit.Marshi organizohet nga...

Premtimi i parë i presidentit të Barcelonës: Messi do vazhdojë të jetë pjesë e skuadrës

Presidenti i Barcelonës, Joan Laporta mori dje postin dhe në fjalimin e tij të parë, i entuziasmuar tha se si objektiv kryesor...

Hoti nënshkruan pako ekonomike për gratë që udhëheqin biznese, tregon shumën që iu është ndarë

Kryeministri në detyrë i Kosovës, Avdullah Hoti, që po merr pjesë në konferencën ku pritet të nënshkruhet një marrëveshje për bizneset e...