Rita Ora publikon sot gjysmë albumin, ka një lutje për fansat

Showbiz

Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Rita Ora ka publikuar gjysmë albumin e ri re në bashkëpunim me David Guetta, Gunna dhe Khea.E veçanta e kësaj këtij albumi është veshja tradicionale shqiptare me të cilën Rita do të paraqitet në videoklipin e njërës nga këngët.
Ajo i ka falënderuar bashkëpunëtoret e këtij albumi dhe për talentin e tyre që i sollën fryme të re këngëve.
“Jam shumë e lumtur, shkoni dëgjoni/ndani/ më dërgoni këngët tuaja të preferuara!”, ka shkruar Rita.