Rita Ora flet detajisht për sukseset e saj

Showbiz

Ajo është një ylli njohur ndërkombëtarisht, e cila së fundi është filmuar bashkë me Michael Cane dhe së fundi ishte si anëtar jurie në ITV’s The Masked Singer.

Por në intervistën e re, Rita Ora ka folur detajisht për stilin e saj në shoubiz duke thënë se “sa është shumë lartë, më pas bie aq poshtë”.

Ajo zbuloj poashtu se ajo ushtron gjithë kohën për një shëndet të mirë mendor./Bota sot

Image