Ballina Lajme Reagon nënkryetari i PDSH-së,Mustafë Shaqiri për keqmenaxhimin e pushtetit të dështuar...

Reagon nënkryetari i PDSH-së,Mustafë Shaqiri për keqmenaxhimin e pushtetit të dështuar në Preshevë

Vazhdon papërgjegjësia e pushtetit të dështuar!

Që nga data 15 janar,Komuna e Preshevës është në bllokadë totale. Punëtorët e administratës komunale ka mbi një javë që si kanë marrë pagat e tyre,institucionet komunale gjithashtu ende nuk i kanë pranuar mjetet e tyre duke i lënë edhe punëtorët pa rroga…

Edhe pse po manifestohet e gjithë kjo katrahurë,kryetari i “ndryshimit” vazhdon pushimin pa u shqetësuar fare për këtë gjendje dhe askush nuk po e din vendodhjen e tij.

#FerienRelax
#ProfesionalizmiNeNivel 😉

- Artikull i sponzorizuar -

në fokus

Psikologët tregojnë 10 mënyra se si të krijoni miqësi me fëmijën tuaj

Ekzistojnë mënyra të mbështetura nga shkenca për t’i forcuar lidhjet dhe për të inkurajuar fëmijën tuaj të jetë i afërt me...

Osmani:Kjo fitore historike më së shumti e mbi të gjitha u takon qytetarëve

Kandidatja më e votuar në zgjedhjet e 14 shkurtit, Vjosa Osmani përmes një postimi në Facebook i është drejtuar qytetarëve të Kosovës...

Tërmeti “shkund” Greqinë, lëkundjet ndjehen edhe në Prizren

Tjetër tërmet i fuqishëm është ndjerë para pak minutash pranë Larisas. Lëkundjet janë ndjerë dhe në Juglindje të vendit deri në kryeqytet.Në...

Rrëzohet një helikopter ushtarak turk, 11 dëshmorë dhe 2 të plagosur

Si pasojë e incident aksidental të një helikopteri ushtarak në rrethin Bitlis të Turqisë, 11 ushtarë kanë rënë dëshmorë.