Ballina Lajme Reagon ish zv.Kryetari i Komunës Xhelal Mehmeti – Bartja e Refugjatëve, një...

Reagon ish zv.Kryetari i Komunës Xhelal Mehmeti – Bartja e Refugjatëve, një hap më afër planit aksional?

Bartja e Refugjatëve nga qytetet tjera të Serbise në Preshevë, është e pa pranushme.

Një hap më afër Planit Akcional.?

Presheva nuk ka kushte as për qytetarët e vetë.!

- Artikull i sponzorizuar -

në fokus

Po vjen Organi i Përkohshëm, me të bashk edhe Pllakat e Betonit

Po vjen Organi i Përkohshëm, me të bashk edhe Pllakat e Betonit Në një kohë kur është shpallur gjendje e jashtëzakonshme, në...

14 të vdekur dhe 555 raste të reja me Covid-19 në Kosovë

Gjatë 24 orëve të fundit, në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në IKShPK dhe laboratoret private me metodën RT-PCR, janë testuar gjithsej 1.340...

Protestë në Beograd për shkak të masave të reja nga Shtabi i Krizave

Për shkak të masave të reja të Shtabit të Krizave, të cilat hyjnë në fuqi të Premten, disa qindra njerëz u mblodhën...

“Këtu duan vetëm lekë”, flet motra e 60-vjeçarit që u hodh nga “Shefqet Ndroqi”

Pak ditë më parë, një pacient i infektuar me Cvid 19, Leonard Skabona, ish-i përndjekur politik, i dha fund jetës, duke u...