Ballina Lajme Lugina Qeveria e Serbisë merr vendim

Qeveria e Serbisë merr vendim

Qeveria e Serbisë me vendime të reja
Nga nesër ora policore nga 20:00 deri në ora 05:00.
Ora policore vlenë për të gjitha moshat, fëmijë, të rinjë dhe të moshuarit.

Kurse për të moshuarit(pleqët) mbi 65 vjeç
ndalohet dalja në rrugë gjatë 24 orëve, dmth e kanë të ndaluar të dalin edhe gjatë ditës edhe gjatë mbrëmjes.

- Artikull i sponzorizuar -

në fokus

Ndërpritet konferenca e Koemanit, i ndodhi e papritura

Ronald Koeman e ka braktisur konferencë për media para kohe.Teksa po fliste për ndeshjen e nesërme me Sevillën, nisën t’i rrjedhin hundët...

Alternativa Demokratike Shqiptare dorëzon listën për zgjedhjet e 28 Marsit/Çertifikohen me nr.6

Të dashur qytetarë të Komunës së Preshevës,Sot u finalizuan procedurat teknike rreth përpilimit të dokumentacionit dhe dorëzimit të listës së kandidatëve në...

Merkel refuzon të vaksinohet: Jam 66 vjeçe dhe nuk bëj pjesë në grupin e rekomanduar

Merkel ka refuzuar që të marrë dozën e parë të vaksinës AstraZeneca apo Biontech duke i lënë radhë më të moshuarve apo...

Gordana Jankullovska dënohet me 4 vjet burg

Ish ministrja e Punëve të Brendshme, Gordana Jankullovska është dënuar me 4 vjet burg.Dënimi bëhet në rastin “Target-Fortesa” për shkak të përgjimeve...