Ballina Lajme Maqedonia Qëllohet Këshilltari Komunal nga rradhët e ASH-AAA në Butel të Shkupit

Qëllohet Këshilltari Komunal nga rradhët e ASH-AAA në Butel të Shkupit

Sipas informatave nga Alsat TV, bëhet fjalë për një incident në kafenenë Sulltan, ku këshilltari komunal nga rradhet e ASH-AA ishte ulur në tavolinë me një person tjetër ndërsa rreth orës 19:00, një person i pa njohur qëlloi me armë zjarri personin në fjalë, raporton Alsat TV

- Artikull i sponzorizuar -

në fokus

Ndërpritet konferenca e Koemanit, i ndodhi e papritura

Ronald Koeman e ka braktisur konferencë për media para kohe.Teksa po fliste për ndeshjen e nesërme me Sevillën, nisën t’i rrjedhin hundët...

Alternativa Demokratike Shqiptare dorëzon listën për zgjedhjet e 28 Marsit/Çertifikohen me nr.6

Të dashur qytetarë të Komunës së Preshevës,Sot u finalizuan procedurat teknike rreth përpilimit të dokumentacionit dhe dorëzimit të listës së kandidatëve në...

Merkel refuzon të vaksinohet: Jam 66 vjeçe dhe nuk bëj pjesë në grupin e rekomanduar

Merkel ka refuzuar që të marrë dozën e parë të vaksinës AstraZeneca apo Biontech duke i lënë radhë më të moshuarve apo...

Gordana Jankullovska dënohet me 4 vjet burg

Ish ministrja e Punëve të Brendshme, Gordana Jankullovska është dënuar me 4 vjet burg.Dënimi bëhet në rastin “Target-Fortesa” për shkak të përgjimeve...