Ballina Sport Presidenti i La Ligës thotë se tifozët mund të rikthehen para përfundimit...

Presidenti i La Ligës thotë se tifozët mund të rikthehen para përfundimit të edicionit

Presidenti i La Ligës, Javier Tebas, shpreson që disa tifozë të rikthehen në stadiume para përfundimit të këtij edicioni.

Liga spanjolle, që ishte pezulluar prej 10 marsit, do të rikthehet sonte me ndeshjen Sevilla – Real Betis, që luhet në orën 22:00.

Duke folur për rikthimin e tifozëve, Tebas u shpreh: “Sigurisht nuk do të jetë i gjithë stadiumi dhe do të ketë masa parandaluese shtesë”.

“Nëse mund të kemi 10% ose 15% deri në fund të edicionit, nëse kjo ndodhë ne do të jemi shumë të lumtur sepse kjo është një shenjë që po rikthehemi në njëfarë forme në normalitet”, shtoi ai.

- Artikull i sponzorizuar -

në fokus

Deputetja e PDK- së Ganimete Musliu ia tregon “vendin” Sali Berishës

E di qe në këtë kohë kur po përballemi me dy goditje të rënda siç janë; pandemia në njëren anë dhe gjykata...

Vendimi për mbylljen e xhamive nuk vlenë për xhamitë e Preshevës,ibrahim ef.Ahmeti

Eselamu Alejkum Të dashur vllezër dhe motra, pas qarkullimit të një lajmi nëpër disa portale dhe pas pyetjeve tuaja...

Trump: 99% e rasteve me koronavirus janë plotësisht të padëmshme

Presidenti amerikan Donald Trump tha të shtunën pa pasur prova konkrete se 99% e rasteve të koronavirusit “janë krejtësisht të padëmshëm” gjatë...

E padëgjuar në Shkup, grabiten rreth 1 milion euro në një shtëpi

HomeKryesoret E padëgjuar në Shkup, grabiten rreth 1 milion euro në një shtëpi