Ballina Showbiz Pizhame të bukura që mund të vishni gjatë qëndrimit në shtëpi

Pizhame të bukura që mund të vishni gjatë qëndrimit në shtëpi

Distanca sociale është aq e rëndësishme sa kurrë më pare dhe të qëndrosh brenda shtëpisë sa më shumë që të jetë e mundur është alternativa më e mirë për të mbajtur veten dhe të dashurit tuaj të sigurt dhe të shëndetshëm.

Ka të ngjarë që nuk keni veshur rroba të rregullta në një kohë të gjatë. Nëse keni qenë në kërkim të azhurnimit të pizhameve tuaj, tani është padyshim koha.

- Artikull i sponzorizuar -

në fokus

Publikohet fotografi e rrallë e Adem Jasharit me shokët në shkollë

Ramadan Kaqkini është njëri ndër shokët dhe bashkëmoshatarët e Adem Jasharit. Shoqëria e tij me komandantin legjendar filloi në vitin 1972 atëherë...

Adem Jashari, simboli i pavarësisë së Kosovës

Në përleshjet që vazhduan deri më 7 mars, forcat serbe masakruan mbi 50 anëtarë të familjes Jashari dhe mysafirët e tyre, në...

Barku i fryrë dhe i fortë: Të gjitha shkaqet, simptomat dhe si ta parandaloni atë

Nuk është gjithmonë e lehtë të bësh një diagnozë nëse nuk shoqërohet me simptoma të tjera dhe ekziston një tendencë për ta...

14 komuna në zonë të kuqe në situatën me COVID-19

Gjithsej 14 komuna bëjnë pjesë në zonën e kuqe sipas kategorizimit të ri nga Ministria e Shëndetësisë.Nga sot e deri më 12...