Ballina Lajme Përfundon me sukses gara e peshkimit me tapë “Rahovica 2020”

Përfundon me sukses gara e peshkimit me tapë “Rahovica 2020”

Përfundon me sukses gara e peshkimit me tape ,,Rahovica 2020”.

Më poshtë mund ta lexoni njoftimin nga organizatorët e kësaj gare e cila u mbajt sot në pendën e fshatit Rahovicë të komunës së Preshevës.

Mbetem tejet i kenaqur me prezencen kaq te madhe te njerezve, e te gjithe ju qe ishit prezent sot, punes tone dhe angazhimin tone per ta realizuar ne menyre sa me te mire kete aktivitet, i keni dhene kuptim dhe na keni zbukuru penden edhe me shume, sepse penda me te gjithe keta njerez te mire sot, ka shkelqyer e gjitha.
Garuesve dhe fituesve te kesaj gare ia urojme fitoren dhe te gjithe pjesemarresve i urojme suksese dhe faleminderit qe garuat sot ne penden e Rahovices dhe perfaqesuat vendin tuaj!
Respekt per organizatorin kryesore Blerim Rexhepi.

- Artikull i sponzorizuar -

në fokus

Shtatë të vdekur dhe 241 të infektuar me koronavirus në Shqipëri

Shtatë persona kanë humbur jetën nga COVID-19 24 orëve të fundit në Shqipëri, duke bërë që numri i viktimave që prej nisjes...

100 000 RUBLA RUSE PER ÇDO FAMILJE QË EMËRON FËMIJË ME EMRIN MUHAMMED.

Në Çeçeni ka filluar një fushatë interesante si kundërveprim ndaj sjelljes franceze ndaj figurës së PROFETIT MUHAMMED s.a.v.s.Fondacioni Ahmed Kadyrov (emëruar sipas...

Zemaj prezanton masat e reja anti-COVID: Kufizohet lëvizja për të moshuarit, gastronomia dhe qendrat tregtare mbyllen në orën 21:00

Ministri i Shëndetësisë, Armend Zemaj, ka bërë të ditur se për ta ndalur hovin e infeksionit me COVID-19,...

Partitë politike para qytetarëve servojnë më shumë Nostalgji se sa Programe Zhvillimore

Është bërë trend brenda partive politike në Kosovë, por edhe në Shqipëri, që para qytetarëve të servohet një tip i nostalgjisë, që...