Ballina Foto e ditës Perëndimi i diellit

Perëndimi i diellit


 • Perëndimi i diellit

  Dielli perëndon ndërsa një varkë peshkimi përshkon Detin Mesdhe në plazhin Ramlet al-Baida në Beirut, Liban, 18 Prill, 2020. Fotografia është publikuar tek Zëri i Amerikës./DEPARTAMENTI.COM/

 • - Artikull i sponzorizuar -

  në fokus

  Shtatë të vdekur dhe 241 të infektuar me koronavirus në Shqipëri

  Shtatë persona kanë humbur jetën nga COVID-19 24 orëve të fundit në Shqipëri, duke bërë që numri i viktimave që prej nisjes...

  100 000 RUBLA RUSE PER ÇDO FAMILJE QË EMËRON FËMIJË ME EMRIN MUHAMMED.

  Në Çeçeni ka filluar një fushatë interesante si kundërveprim ndaj sjelljes franceze ndaj figurës së PROFETIT MUHAMMED s.a.v.s.Fondacioni Ahmed Kadyrov (emëruar sipas...

  Zemaj prezanton masat e reja anti-COVID: Kufizohet lëvizja për të moshuarit, gastronomia dhe qendrat tregtare mbyllen në orën 21:00

  Ministri i Shëndetësisë, Armend Zemaj, ka bërë të ditur se për ta ndalur hovin e infeksionit me COVID-19,...

  Partitë politike para qytetarëve servojnë më shumë Nostalgji se sa Programe Zhvillimore

  Është bërë trend brenda partive politike në Kosovë, por edhe në Shqipëri, që para qytetarëve të servohet një tip i nostalgjisë, që...