Ballina Foto e ditës Pauza e një doktoreshe në Itali

Pauza e një doktoreshe në Itali


 • Pauza e një doktoreshe në Itali

  Një nga personeli mjekësor ka pauzuar gjatë krizës së koronavirusit në spitalin Santo Spirito në Romë./Bota sot

 • - Artikull i sponzorizuar -

  në fokus

  Psikologët tregojnë 10 mënyra se si të krijoni miqësi me fëmijën tuaj

  Ekzistojnë mënyra të mbështetura nga shkenca për t’i forcuar lidhjet dhe për të inkurajuar fëmijën tuaj të jetë i afërt me...

  Osmani:Kjo fitore historike më së shumti e mbi të gjitha u takon qytetarëve

  Kandidatja më e votuar në zgjedhjet e 14 shkurtit, Vjosa Osmani përmes një postimi në Facebook i është drejtuar qytetarëve të Kosovës...

  Tërmeti “shkund” Greqinë, lëkundjet ndjehen edhe në Prizren

  Tjetër tërmet i fuqishëm është ndjerë para pak minutash pranë Larisas. Lëkundjet janë ndjerë dhe në Juglindje të vendit deri në kryeqytet.Në...

  Rrëzohet një helikopter ushtarak turk, 11 dëshmorë dhe 2 të plagosur

  Si pasojë e incident aksidental të një helikopteri ushtarak në rrethin Bitlis të Turqisë, 11 ushtarë kanë rënë dëshmorë.