Ballina Showbiz Oriola Marashi super “hot” me të brendshme, u heq fansave mendjen nga...

Oriola Marashi super “hot” me të brendshme, u heq fansave mendjen nga koronavirusi

Modelet e njohura të huaja dhe ato shqiptare, janë munduar që këto ditë izolimi, fansave të tyre t’ua heqin për pak çaste mendjen nga pandemia e koronavirusit.

Një ndër to është edhe Oriola Marashi, e cila është mjaft aktive në profiling e saj në “Instagram”.

Së fundmi, modelja seksi ka psotuar disa poza ku shfaqet me të brendshme me print luleje të firmës së njohur “Guess”.

“Verë”, shkruan Oriola për 400 mijë ndjekësit e saj, të cilët nuk kanë ngruar që ta komplimentojnë atë.

Image
- Artikull i sponzorizuar -

në fokus

Vriten dy të rinj në Çair

Ministria e Punëve të Brendshme për TV21 ka njoftuar se gjatë mëngjesit të sotëm në Çair ka pasur përleshje me armë, si...

Ozil lëndohet dhe frikëson të gjithë, mësohet sa do të mbetet jashtë fushave ylli turk

Mesut Ozil ka kompletuar javë më parë transferimin tek gjiganti turk Fenerbahce.Mesfushori turko-gjerman është pritur si mbret në Turqi, por ende nuk...

Nëntë llojet e dhimbjeve të trupit që lidhen me emocionet dhe gjendjen mendore

Një nga gjërat që mjekësia e vendeve perëndimore e injoron është lidhja mes trupit dhe mendjes sonë, shpirtit dhe emocioneve tona. Ndryshe...

Sot mot me diell dhe vranësira, vikendi me shi dhe borë

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës bën të ditur se të premten do të mbajë mot me diell dhe vranësira kalimtare, më të theksuara...