Oriola Marashi super “hot” me të brendshme, u heq fansave mendjen nga koronavirusi

Showbiz

Modelet e njohura të huaja dhe ato shqiptare, janë munduar që këto ditë izolimi, fansave të tyre t’ua heqin për pak çaste mendjen nga pandemia e koronavirusit.

Një ndër to është edhe Oriola Marashi, e cila është mjaft aktive në profiling e saj në “Instagram”.

Së fundmi, modelja seksi ka psotuar disa poza ku shfaqet me të brendshme me print luleje të firmës së njohur “Guess”.

“Verë”, shkruan Oriola për 400 mijë ndjekësit e saj, të cilët nuk kanë ngruar që ta komplimentojnë atë.

Image