Ballina Lajme OJQ Vizioni nënshkruan memorandum bashkëpunimi me ALSAR Tiranë

OJQ Vizioni nënshkruan memorandum bashkëpunimi me ALSAR Tiranë

Patëm knaqësin të realizojm një takim me Kryetarin e Fondacionit ALSAR në Tiranë z. Mehdi Gurra , me të cilën u kordinuam që ti thellojmë bashkëpunimin e partneritetit strategjik në impelmetimin e projekteve në të mirë të qytetarëve të Luginës së Preshevës, u zotuam që të gjitha obligimet e marrura nga ta, tij realozojm me përpikëri dhe transparenc të plot.
Dua të falenderoj z. Mehdiun i cili na priti në mënyrë madhështore dhe vllazërore, duke dëshiruar që shumë shpejt ta kemi në vizit këtu në Preshevë.

- Artikull i sponzorizuar -

në fokus

Grenell viziton sot Prishtinën/ Në fokus marrëveshja e firmosur në Shtëpinë e Bardhë

I dërguari i posaçëm i presidentit amerikan për dialogun Kosovë-Serbi, Richard Grenell viziton sot Prishtinën. Ai është pjesë e delegacionit që që...

Shëndrit Jahiu: “Për shkak të parimeve, PVD hakmaret ndaj meje duke…”

Këshilltari komunal në komunën e Preshevës nga radhët e PVD-së në një shkrim në rrjetin social Facebook ka shkruar arsyen e tij pse...

Përfundon me sukses gara e peshkimit me tapë “Rahovica 2020”

Përfundon me sukses gara e peshkimit me tape ,,Rahovica 2020”.Më poshtë mund ta lexoni njoftimin nga organizatorët e kësaj gare e cila...

Lëvizja për Reforma fillon riformatimin – Paralajmëron për një standard të ri demokratik

Sonte në ambientet e zyrës së Lëvizjes për Reforma, u mbajt mbledhja Këshillit Inicues i Lëvizjes për Reforma.Në njoftimin e Lëvizjes për...