Ballina Showbiz “Nuk mund ta takoj Feron”, Arbenita e shqetësuar pasi mbeti e bllokuar...

“Nuk mund ta takoj Feron”, Arbenita e shqetësuar pasi mbeti e bllokuar në Londër

Arbenita mbeti në Londër për shkak të pandemisë.

Koronavirusi ka bërë që shumë shtete t’i mbyllin kufijtë dhe të anulohen shumë fluturime.

Për shkak të pandemisë, modelja Arbenita Ismajli ka ngelur e mbyllur në Britani, por kjo gjë po bën që të ketë mall për më të dashurit e saj.

Ajo përmes një postimi tregoi se është mërzitur ngase këto ditë të karantinës po i kalon larg familjes dhe të dashurit.

“Kam ngecur në Londër. Nuk mund të kthehem për të takuar familjen dhe të dashurin. Shpresoj që e gjithë kjo të përfundojë mirë,” ka shkruar ajo.

Për ndryshe, Fero dhe Arenita janë shumë të komentuar në shtypin rozë, që prej kur e bënë publike lidhjen.

Image

 

- Artikull i sponzorizuar -

në fokus

Përfundimtare: Ky është numri i deputetëve që morën partitë

Vetëvendsoje merr 58 deputetë në Kuvendin e Kosovës pas përfundimit të numërimit të të gjitha votave të rregullta, atyre me kusht dhe...

Testohet ulja e avionëve në Aeroportin e Kukësit

Në Aeroportin e Kukësit është kryer ditën e sotme testimi i uljes së avionëve. Ishte ministrja e Infrastrukturës dhe Energjisë, Belinda Balluku,...

Ky lloj i kancerit është bërë më i përhapur tek njerëzit

Kanceri i gjirit është bërë kanceri me i përhapur tek njerëzit.Edhe pse njihej si sëmundje vdekjeprurëse kanceri i mushkërive, tani ky lloj...

Pyetet për Murat Jasharin, Kurti nga Shqipëria: Nuk bëjmë kompromis me presidentin, posti i takon Vjosa Osmanit

Kryetari i VV-së, Albin Kurti po qëndron në Shqipëri në përkrahje të kandidatëve të Vetëvendosjes në zgjedhjet atje.Kurti në një konferencë për...