Ballina Lajme Bota Një shpërthim trondit rrethin İskenderun në Turqinë jugore

Një shpërthim trondit rrethin İskenderun në Turqinë jugore

Shpërthimi goditi rrugën Fener të qytetit, e cila është mbyllur për trafik pas incidentit
Ambulancat dhe skuadrat e policisë janë dërguar në rrethin İskenderun të provincës jugore turke Hatay, pasi një shpërthim ka tronditur qendrën e qytetit, transmeton Anadolu Agency (AA).


Shpërthimi goditi rrugën Fener të qytetit, e cila është mbyllur për trafik pas incidentit. 
Zyrtarët ende nuk janë prononcuar për informacione ose shkakun e shpërthimit.

- Artikull i sponzorizuar -

në fokus

Nuk është Rama, s’ka vaksina; vjen Rama, vijnë vaksinat

Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu njoftoi herët në mëngjes, gjatë një diskutimi në parlament, se në mbrëmje do të mbërrinin 15,210 doza...

Kosovë/ Një polic i vrarë, dyshohet për vetëvrasje

Një polic është gjendur pa shenja jete në Pejë, përgjatë ditës së hënë në orën 16:20.Bëhet me dije se personi në fjalë...

Eshtë një kategori njerëzish që mund të ketë nevojë për një dozë të tretë të vaksinës anti-COVID

Sipas një studimi të fundit nga specialistët e shëndetit, personat që janë mbipeshë prodhojnë rreth gjysmën e antitrupave që prodhojnë personat em...