Ballina Sport Një nga gjërat më të çuditshme

Një nga gjërat më të çuditshme

 

Një nga gjërat më të çuditshme ka ndodhur me ish-futbollistin e Paris Saint-Germain, Jesse Rodriguez.

Spanjolli pak kohë më parë është ndarë nga e dashura e tij Aurah Ruiz.

Kjo e fundit kishte vendosur që të merrte pjesë në formatin e ‘Big Brother’ në versionin spanjoll.  Por ajo u largua shumë shpejt pasi ishte më e votuara nga ‘publiku’ për t’u larguar.

Mediat rozë kanë zbuluar se ishte pikërisht ish i dashuri i saj, ai i cili e ka larguar Aurah nga ky shou.

Sipas mediave, Jesse Rodriguez ka shpenzuar 5 mijë euro në telefonata dhe thirrje vetëm e vetëm që ish e dashura e tij të largohet nga shtëpia e ‘Big Brother’.

Ndryshe, anësori u huazua këtë edicion te Sporting në Portugali nga kampioni.

Artikulli paraprakJa arsyeja si e humbi jetën
Artikulli tjetërPa tifozë – Bota Sot
- Artikull i sponzorizuar -

në fokus

Publikohet fotografi e rrallë e Adem Jasharit me shokët në shkollë

Ramadan Kaqkini është njëri ndër shokët dhe bashkëmoshatarët e Adem Jasharit. Shoqëria e tij me komandantin legjendar filloi në vitin 1972 atëherë...

Adem Jashari, simboli i pavarësisë së Kosovës

Në përleshjet që vazhduan deri më 7 mars, forcat serbe masakruan mbi 50 anëtarë të familjes Jashari dhe mysafirët e tyre, në...

Barku i fryrë dhe i fortë: Të gjitha shkaqet, simptomat dhe si ta parandaloni atë

Nuk është gjithmonë e lehtë të bësh një diagnozë nëse nuk shoqërohet me simptoma të tjera dhe ekziston një tendencë për ta...

14 komuna në zonë të kuqe në situatën me COVID-19

Gjithsej 14 komuna bëjnë pjesë në zonën e kuqe sipas kategorizimit të ri nga Ministria e Shëndetësisë.Nga sot e deri më 12...