Ballina Showbiz Një ditëlindje si e Morenës…

Një ditëlindje si e Morenës…

Modelja dhe këngëtarja Morena Taraku, sot e ka festuar ditëlindjen e saj të 27-të.

Me këtë rast nuk kanë munguar urimet e shumta, si nga familja, shoqëria, kolegët e fansat.

Mirëpo nuk kanë pasur se si të mungojnë edhe dhuratat e ndryshme e që bazuar në disa postime që i ka bërë në llogarinë e saj në Instagram, shihet se janë të shtrenjta.

Morena këtë ditëlindje po e feston e rrethuar me njerëz të dashur ndërsa në anën tjetër jeta e saj private është në fokus të veçantë.

Image
Image
Image
Image
Image
Image

 

- Artikull i sponzorizuar -

në fokus

Ozil lëndohet dhe frikëson të gjithë, mësohet sa do të mbetet jashtë fushave ylli turk

Mesut Ozil ka kompletuar javë më parë transferimin tek gjiganti turk Fenerbahce.Mesfushori turko-gjerman është pritur si mbret në Turqi, por ende nuk...

Nëntë llojet e dhimbjeve të trupit që lidhen me emocionet dhe gjendjen mendore

Një nga gjërat që mjekësia e vendeve perëndimore e injoron është lidhja mes trupit dhe mendjes sonë, shpirtit dhe emocioneve tona. Ndryshe...

Sot mot me diell dhe vranësira, vikendi me shi dhe borë

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës bën të ditur se të premten do të mbajë mot me diell dhe vranësira kalimtare, më të theksuara...

Psikologët tregojnë 10 mënyra se si të krijoni miqësi me fëmijën tuaj

Ekzistojnë mënyra të mbështetura nga shkenca për t’i forcuar lidhjet dhe për të inkurajuar fëmijën tuaj të jetë i afërt me...