Ballina Showbiz Nën urdhrat e Kriss Jenner: Kylie dhe Travis duhet të bashkohen

Nën urdhrat e Kriss Jenner: Kylie dhe Travis duhet të bashkohen

Kris Jenner kishte treguar për Travis Scott që ai i ka propozuar Kylie Jenner, pasi ajo u takua fshehurazi me të në fillim të këtij viti.

Muajin e kaluar, media britanike zbuloj se qifti të cilët kanë një vajzë dy vjeqare Stromi, po shkojnë një drejtim tjetër dhe Kylie e ka konfirmuar këtë.

Por tani miqtë e afërt me miliarderën kanë pohuar se nëna Kriss është duke u përfshirë dhe e ka bërë të qartë për Travis që ai duhet të bëjë gjërat zyrtare./Bota sot

Image
- Artikull i sponzorizuar -

në fokus

Në këtë ditë, para nëntë vitesh Messi u bë lojtari i parë që shënoi pesë gola në një ndeshje në Ligën e Kampionëve

Një Lionel Messi i pandalshëm bëri historinë duke u bërë lojtari i parë ndonjëherë që shënoi pesë gola në një lojë të...

Vuçiqi në presion, thotë se është në pozitë të pashpresë sepse po i kërkohet ta njoh pavarësinë e Kosovës

***Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq, deklaroi se Serbia është në një situatë shumë të vështirë në lidhje me Kosovën, dhe shtoi se...

Ndjehen lëkundje tërmeti në pjesën perëndimore të Maqedonisë

Tërmet me intensitet me magnitudë tre sipas shkallës së Rihterit është ndjerë mbrëmjen e djeshme rreth orës 22:43 në rajonin e Dibrës,...

Foto e jashtëzakonshme, fotografi kap “anijen në fluturim”

Imazhi i asaj që duket si një anije fluturuese është rezultat i një iluzioni të rrallë optik në brigjet e Anglisë.David Morris...