Ballina Sport Modriç ka vendosur - Bota Sot

Modriç ka vendosur – Bota Sot

Shpesh në çdo merkato qarkullojnë lajme mbi një largim të mundshëm të Luka Modriç nga Reali, por kroati e ka vendosur për të ardhmen e tij.

Sipas mediave spanjolle, lojtari do të qëndrojë te madrilenët, të paktën edhe për sezonin e ardhshëm.

Modriç ka një kontratë deri në vitin 2021 me Realin dhe dëshiron që ta respektojmë atë dhe të mos largohet në këtë verë.

Kroati ndihet i lumtur në kryeqytetin spanjoll dhe për këtë arsye nuk dëshiron të largohet, ndonëse asnjëherë nuk i dihet se çfarë mund të ndodhë.

- Artikull i sponzorizuar -

në fokus

Boban Iliç u dorëzua në burg

Brenda afatit ligjor që Gjykata Themelore e Kumanovës e mori që i dënuari për shkeljen për vdekje të Almirit 4 vjeç, Boban...

Shkon në mbi 70 mijë numri i të infektuarve me COVID-19 në Kosovë

Në 24 orët e fundit në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në IKSHPK janë testuar gjithsej 2.886 mostra të dyshuara me COVID-19

Erdoğan: Plani i veprimit për të drejtat e njeriut do të zbatohet brenda një periudhe 2-vjeçare

Erdoğan në lidhje me Planin e veprimit për të drejtat e njeriut: Është përgatitur për t'u zbatuar brenda një periudhe 2-vjeçare.Erdoğan: Plani...

KQZ ka një njoftim shumë të rëndësishëm

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ka njoftuar se sot ka nisur numërimi i votave me postë.Zëdhënësi i KQZ-së, Valmir Elezi, ka thënë se...