Modelja ruse kërkon shoqëri për të kaluar kohën në izolim

Showbiz

Maria Liman kërkon shoqëri gjatë ditëve të karantinës.

Modelja ruse Maria Liman mori vëmendjen e publikut gjatë kampionatit botëror “Rusia 2018”.

Tashmë, ajo është emër shumë i ndjekur në rrjete sociale, në të cilat nuk i kursen aspak fotografitë provokuese.

Image

Gjatë ditëve të karantinës, Maria duket se është mërzitur në shtëpi, andaj kërkon dikë që t’i bëjë shoqëri.

“Bukuroshja e fjetur po kërkon një princ. Ku është ky kurajoz, që do të më ndihmoj të mposhtim koronavirusin?”, shkroi Maria në Instagram.

Image

Natyrisht që këto fotografi dhe mbishkrimi që ua la nxitën komente të panumërta nga ana e ndjekësve të saj, të cilët ‘lajmëroheshin’ për shoqëri.