Ballina Foto e ditës Mesazh shprese

Mesazh shprese


 • Mesazh shprese

  Mali i Matterhorn në Zvicër është ndriçuar nga artisti zviceran Gerry Hofstetter, duke dërguar mesazhe shprese, mbështetje dhe solidariteti për njerëzit që vuajnë nga pandemia globale – Koronavirus. Fotografia e realizuar Valentin Flauraud/EPA./DEPARTAMENTI.COM

 • - Artikull i sponzorizuar -

  në fokus

  Nuk është Rama, s’ka vaksina; vjen Rama, vijnë vaksinat

  Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu njoftoi herët në mëngjes, gjatë një diskutimi në parlament, se në mbrëmje do të mbërrinin 15,210 doza...

  Kosovë/ Një polic i vrarë, dyshohet për vetëvrasje

  Një polic është gjendur pa shenja jete në Pejë, përgjatë ditës së hënë në orën 16:20.Bëhet me dije se personi në fjalë...

  Eshtë një kategori njerëzish që mund të ketë nevojë për një dozë të tretë të vaksinës anti-COVID

  Sipas një studimi të fundit nga specialistët e shëndetit, personat që janë mbipeshë prodhojnë rreth gjysmën e antitrupave që prodhojnë personat em...