Ballina Lajme Mbajtja e maskës me detyrim, Rama falenderon qytetarët: Super reagim! Më mirë...

Mbajtja e maskës me detyrim, Rama falenderon qytetarët: Super reagim! Më mirë ky taksirat se sa mbyllja prapë në shtepiMbajtja e maskës me detyrim, Rama falenderon qytetarët: Super reagim! Më mirë ky taksirat se sa mbyllja prapë në shtëpi
Kryeministri Edi Rama duket mjaft i kënaqur me reagimin e qytetarëve në ditën e parë të vendimit të ri për maska me detyrim në ambiente të hapura dhe të mbyllura.

Rama falënderon qytetarët për vendosjen e maskës teksa thotë se edhe vetë ai u mërzit pak me këtë kufizim, por thekson se më mirë ky taksirat se sa mbyllja prapë në shtëpi me javë të tëra.

STATUSI NGA EDI RAMA

🔴 SUPER REAGIM SOT ME MASKAT EDHE NË RRUGË👍

RROFSHI, RROFSHI, RROFSHI, JU DUA SHUMË❤️

Njësoj si ju, kur vura maskën sot sa dola u mërzita pak, po më mirë taksirati i maskës, se sa taksirati i mbylljes prapë në shtëpi me javë të tëra, prandaj faleminderit për mirëkuptimin dhe MBANI MASKËN SAPO DILNI NGA SHTËPIA🙏

#MbajeMaskën😷

#RuajShëndetin😷

#ShpëtoJetë

- Artikull i sponzorizuar -

në fokus

Vuçiqit e Bërnabiqit s’ju pëlqeu fjalimi i Kamberit në Kuvend, por ky ka disa porosi për ta

Deputeti i listës “Lugina e Bashkuar - SDA Sanxhak”, Shaip Kamberi, në Kuvendin e Serbisë, dje, pas fjalimit të mandateres për qeverinë...

Pozitat e gjumit lidhen me personalitetin tuaj

Muzika që ju pëlqen të dëgjoni, stili që zgjidhni për rrobat tuaja, mënyra se si ju dekoroni shtëpinë tuaj ose mënyra se...

Terapistët tregojnë disa mënyra se si të minimizoni nervozën dhe të zgjidhni problemet

Bëni gjithçka që duhet të bëni që ju ndihmon të qetësoheni. Nëse keni nevojë të largoheni nga dhoma për disa minuta, bëni...

Merret vendimi i fundit/ Mbyllen Universitetet dhe Konviktet? Rakacolli sapo e njoftoi, ja ç’do ndodhë

Zv.Ministrja Mira Rakacolli në një deklaratë për media ka bërë me dije vendimin e fundit të marrë nga Komiteti Teknik i Ekspertëve,...