Ballina Showbiz Marina më këtë foto vere, shfaqet shumë ‘seksi’

Marina më këtë foto vere, shfaqet shumë ‘seksi’

Moderatorja Marina Vjollca na e ka kthyer verën me një foto të saj. Duket se edhe vet ajo është me mendje tek vera, ashtu sic edhe ka shkruar.

Ajo shfaqet me rroba vere duke nxjerrë në pah trupin e saj për t’ia pasur lakmi./Bota sot

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Me mendje 💭 😬 #tb

A post shared by MARINA VJOLLCA (@marina_vjollca) on

- Artikull i sponzorizuar -

në fokus

Ndërpritet konferenca e Koemanit, i ndodhi e papritura

Ronald Koeman e ka braktisur konferencë për media para kohe.Teksa po fliste për ndeshjen e nesërme me Sevillën, nisën t’i rrjedhin hundët...

Alternativa Demokratike Shqiptare dorëzon listën për zgjedhjet e 28 Marsit/Çertifikohen me nr.6

Të dashur qytetarë të Komunës së Preshevës,Sot u finalizuan procedurat teknike rreth përpilimit të dokumentacionit dhe dorëzimit të listës së kandidatëve në...

Merkel refuzon të vaksinohet: Jam 66 vjeçe dhe nuk bëj pjesë në grupin e rekomanduar

Merkel ka refuzuar që të marrë dozën e parë të vaksinës AstraZeneca apo Biontech duke i lënë radhë më të moshuarve apo...

Gordana Jankullovska dënohet me 4 vjet burg

Ish ministrja e Punëve të Brendshme, Gordana Jankullovska është dënuar me 4 vjet burg.Dënimi bëhet në rastin “Target-Fortesa” për shkak të përgjimeve...