Ballina Foto e ditës Luleshitësi shkatërron lulet, nuk ka treg

Luleshitësi shkatërron lulet, nuk ka treg


 • Luleshitësi shkatërron lulet, nuk ka treg

  Rafah, Gaza- Një luleshitës shkatërron lulet në një serrë, pasi kërksat në treg bien. Fotografia: Anadolu Agency/Getty/DEPARTAMENTI.COM

 • - Artikull i sponzorizuar -

  në fokus

  Shtatë të vdekur dhe 241 të infektuar me koronavirus në Shqipëri

  Shtatë persona kanë humbur jetën nga COVID-19 24 orëve të fundit në Shqipëri, duke bërë që numri i viktimave që prej nisjes...

  100 000 RUBLA RUSE PER ÇDO FAMILJE QË EMËRON FËMIJË ME EMRIN MUHAMMED.

  Në Çeçeni ka filluar një fushatë interesante si kundërveprim ndaj sjelljes franceze ndaj figurës së PROFETIT MUHAMMED s.a.v.s.Fondacioni Ahmed Kadyrov (emëruar sipas...

  Zemaj prezanton masat e reja anti-COVID: Kufizohet lëvizja për të moshuarit, gastronomia dhe qendrat tregtare mbyllen në orën 21:00

  Ministri i Shëndetësisë, Armend Zemaj, ka bërë të ditur se për ta ndalur hovin e infeksionit me COVID-19,...

  Partitë politike para qytetarëve servojnë më shumë Nostalgji se sa Programe Zhvillimore

  Është bërë trend brenda partive politike në Kosovë, por edhe në Shqipëri, që para qytetarëve të servohet një tip i nostalgjisë, që...