Ballina Sport Luis Suarez infektohet me koronavirus

Luis Suarez infektohet me koronavirus

Sulmuesi uruguaian Luis Suarez është futbollisti i radhës që është prekur nga koronavirusi, shkruan “Zeri.info”.
Suarez që është i bashkuar me Kombëtaren e Uruguait ne testin e fundit ka dal pozitiv dhe ai do të mungojë në ndeshjen e radhës së kësaj kombëtareje.


Për pasojë, Suarez do të qëndrojë për dy javë në izolim kështu që do të mungojë edhe në sfidën kundër ish-skuadrës së tij, Barcelonës, e cila luhet menjëherë pasi të përfundojnë ndeshjet e kombëtareve.

- Artikull i sponzorizuar -

në fokus

Konsumoni më pak kripë dhe sheqer

Kripa dhe sheqeri, ato duken kaq të padëmshme, kaq themelore, aq thelbësore. Megjithatë, rritja e shpejtë e pranisë së tyre në gjithçka,...

Reforma Zgjedhore bllokon Shqipërinë/ Merkel: Nuk ka negociata

Nuk do të ketë një vendim për nisjen zyrtare të procesit të negociatave mes Shqipërisë dhe Bashkimit Europian brenda vitit 2020.Në mbledhjen...

Ismaili: Pas propozimit të PDK-së, trafiku urban falas në Prishtinë

Nga sot Komuna e Prishtinës do të ofrojë shërbimet e Trafikut Urban falas për të gjithë qytetarët që udhëtojnë në Prishtinë.Ky vendim...

Qytetarët ia shohin sherrin pështjellimit në rrugën e Vushtrrisë: Aksident i rëndë me të lënduar

Një aksident me të lënduar ka ndodhur para pak minutash në një kryqëzim rruge në Vushtrri.Mësohet se ka të lënduar pasi goditja...