Ballina Sport Lojtari i Frankfurtit shkëmbeu fanellën me gjyqtarin pas ndeshjes së tij të...

Lojtari i Frankfurtit shkëmbeu fanellën me gjyqtarin pas ndeshjes së tij të fundit në Bundesliga

Mbrojtësi i Eintracht Frankfurt, David Abraham, e përfundoi karrierën e tij në Bundesliga këtë fundjavë.
Ai ka shënuar rastin duke ndërruar fanellat me gjyqtarin e takimit, përcjell GazetaBlic Sport.
34-vjeçari ka kaluar tetë vjet në Gjermani, por po kthehet në Argjentinë për të qenë afër familjes së tij.


Pas një fitore 3-1 ndaj Schalke të dielën në mbrëmje, Abraham vendosi të mos shkëmbente fanellat me ndonjë lojtar dhe zgjodhi gjyqtarin Manuel Grafe në vend të tij.
Abraham dhe Grafe, së bashku me zyrtarë të tjerë të ndeshjes, madje u fotografuan në tunel në fund të lojës.

- Artikull i sponzorizuar -

në fokus

Ojq “Vizioni” dhuroi uniformat për Sh.M. “Sezai Surroi” Bujanoc

Sot në shkollën e mesme " Sezai Surroi " dhuruam uniformat për nxënësit e drejtimit të mjeksisë.Bashkarisht me kryetarin e KKSH z.Ragmi...

Të gjithë e shijojmë dhe na pëlqen aroma, por me siguri nuk i dinit këto 6 ‘sekrete’ të kafes turke

Të gjithëve na ndodh që dita jonë të nisë me konsumimin e një kafeje në mëngjes, kjo ndoshta na hap sytë dhe...

Ditë zie për Flori Mumajesin

Këngëtari i njohur, Flori Mumajesi ka humbur sot personin më të dashur të familjes, nënën e tij. Lajmi është bërë i ditur...

Akademia e Shkencave të Shqipërisë vjen me tri vepra madhore albanologjike

Akademia e Shkencave e Shqipërisë po vijon punën për hartimin e tri veprave madhore albanologjike: Enciklopedia shqiptare, Fjalori i madh i shqipes...